Μοτοσυκλέτες :: 227 αγγελίες με μέση τιμή 3.269 €

2011 Honda Cbf 125 800

  • 83000 km
  • 125 cc
  • 11 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Καματερό, 13451, 6948506481
Προβολή
Honda Cbf 125 800 € 83000 km 2011 bike Καματερό, Νομαρχία Αθηνών honda-cbf-125-2011-125cc-46388

2011 Suzuki V-Strom 650 5.000

  • 55000 km
  • 650 cc
  • 70 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Κηφισιά, 14561, 6970078901
Προβολή
Suzuki V-Strom 650 5.000 € 55000 km 2011 bike Κηφισιά, Νομαρχία Αθηνών suzuki-v-strom-650-2011-650cc-46361

1982 Suzuki Gs 850 3.000

  • 32300 km
  • 850 cc
  • 78 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Autounit, Χαϊδάρι, 12461, 2105820821
Προβολή
Suzuki Gs 850 3.000 € 32300 km 1982 bike Χαϊδάρι, Νομαρχία Αθηνών suzuki-gs-850-1982-850cc-46287

2017 Kymco People Gt 300i GTI 3.200

  • 3400 km
  • 300 cc
  • 29 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Ν. Ιωνια Βολου, 38445, 6943482071
Προβολή
Kymco People Gt 300i GTI 3.200 € 3400 km 2017 bike Ν. Ιωνια Βολου, Νομός Μαγνησίας kymco-people-gt-300i-2017-300cc-46167

2017 Yamaha Crypton X-135 Ζητήστε Τιμή

  • 30000 km
  • 150 cc
  • 15 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 3
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Ημιαυτόματο
  • Ιδιώτης , Ευοσμο, 56224, 6975584529
Προβολή
Yamaha Crypton X-135 0 € 30000 km 2017 bike Ευοσμο, Νομός Θεσσαλονίκης yamaha-crypton-x-135-2017-150cc-46041

2016 Yamaha Other MT-07 4.250

  • 13600 km
  • 689 cc
  • 75 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Καστρι, 22013, 2102234092
Προβολή
Yamaha Other MT-07 4.250 € 13600 km 2016 bike Καστρι, Νομός Αρκαδίας yamaha-other-2016-689cc-46008

2009 Yamaha Tmax 500 Τ-ΜΑΧ 500 4.200

  • 65000 km
  • 500 cc
  • 55 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 5
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Έμπορος AUTOPARK ΕΠΕ, Γλυφάδα, 16675, 2109637700
Προβολή
Yamaha Tmax 500 Τ-ΜΑΧ 500 4.200 € 65000 km 2009 bike Γλυφάδα, Νομαρχία Αθηνών yamaha-tmax-500-2009-500cc-45697

1985 Suzuki Gs 550 GS550E 2.000

  • 110000 km
  • 550 cc
  • 50 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 3
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Νέα Σμύρνη, 17121, 6974090105
Προβολή
Suzuki Gs 550 GS550E 2.000 € 110000 km 1985 bike Νέα Σμύρνη, Νομαρχία Αθηνών suzuki-gs-550-1985-550cc-45594

2004 Aprilia Etv 1000 Caponord 2.750

  • 65000 km
  • 1000 cc
  • 98 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Γαλάτσι, 11147, 6987657531
Προβολή
Aprilia Etv 1000 Caponord 2.750 € 65000 km 2004 bike Γαλάτσι, Νομαρχία Αθηνών aprilia-etv-1000-2004-1000cc-39638

2007 Pgo T-Rex 150 X Rider 150 1.000

  • 1000 km
  • 150 cc
  • 12 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Τετρακίνητο (4wd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αλεξανδρουπολη, 68100, 6948912817
Προβολή
Pgo T-Rex 150 X Rider 150 1.000 € 1000 km 2007 bike Αλεξανδρουπολη, Νομός Έβρου pgo-t-rex-150-2007-150cc-45022

2010 Piaggio Mp3 300 LT 3.000

  • 32000 km
  • 300 cc
  • 1 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Νάξος,Αξιά, 84300, 6944779508
Προβολή
Piaggio Mp3 300 LT 3.000 € 32000 km 2010 bike Νάξος,Αξιά, Νομός Κυκλάδων piaggio-mp3-300-2010-300cc-45211

2003 Suzuki Dl 1000 V-Strom DL 1000 V-STROM 2.690

  • 69000 km
  • 1000 cc
  • 100 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 5
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTOPARK ΕΠΕ, Γλυφάδα, 16675, 2109637700
Προβολή
Suzuki Dl 1000 V-Strom DL 1000 V-STROM 2.690 € 69000 km 2003 bike Γλυφάδα, Νομαρχία Αθηνών suzuki-dl-1000-v-strom-2003-1000cc-45015

2009 Yamaha Tdm 900 4.000

  • 78000 km
  • 900 cc
  • 95 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Ευοσμο, 56224, 6948663177
Προβολή
Yamaha Tdm 900 4.000 € 78000 km 2009 bike Ευοσμο, Νομός Θεσσαλονίκης yamaha-tdm-900-2009-900cc-44948

1995 Honda Gl 1500 GLX 1.000

  • 44000 km
  • 50 cc
  • 9 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Ημιαυτόματο
  • Ιδιώτης , Μέγαρα, 19100, 6947501034
Προβολή
Honda Gl 1500 GLX 1.000 € 44000 km 1995 bike Μέγαρα, Νομαρχία Δυτικής Αττικής honda-gl-1500-1995-50cc-44632

2006 Bmw R 1200 Gs 5.500

  • 90000 km
  • 1200 cc
  • 115 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αχαρνές, 13675, 6949121576
Προβολή
Bmw R 1200 Gs 5.500 € 90000 km 2006 bike Αχαρνές, Νομαρχία Ανατολικής Αττικής bmw-r-1200-gs-2006-1200cc-44541

2011 Suzuki V-Strom 650 DL 650 V-Strom ABS 3.900

  • 83150 km
  • 650 cc
  • 70 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Μωλοσ, 35009, 6976952798
Προβολή
Suzuki V-Strom 650 DL 650 V-Strom ABS 3.900 € 83150 km 2011 bike Μωλοσ, Νομός Φθιώτιδας suzuki-v-strom-650-2011-650cc-44388

2003 Piaggio Beverly 500 1.750

  • 51500 km
  • 500 cc
  • 45 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Νέα Ιωνία, 14233, 6934480233
Προβολή
Piaggio Beverly 500 1.750 € 51500 km 2003 bike Νέα Ιωνία, Νομαρχία Αθηνών piaggio-beverly-500-2003-500cc-43091

1999 Honda Africa Twin Xrv 750 1.900

  • 160000 km
  • 750 cc
  • 99 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Σαλαμίνα, 18900, 6931132353
Προβολή
Honda Africa Twin Xrv 750 1.900 € 160000 km 1999 bike Σαλαμίνα, Νομαρχία Πειραιά honda-africa-twin-xrv-750-1999-750cc-43812

1992 Kawasaki Other Max 100 500

  • 85000 km
  • 100 cc
  • 14 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Σέρρες, 62125, 6986259248
Προβολή
Kawasaki Other Max 100 500 € 85000 km 1992 bike Σέρρες, Νομός Σερρών kawasaki-other-1992-100cc-43947

1992 Kawasaki Other Max 100 500

  • 85000 km
  • 100 cc
  • 14 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Σέρρες, 62125, 6986259248
Προβολή
Kawasaki Other Max 100 500 € 85000 km 1992 bike Σέρρες, Νομός Σερρών kawasaki-other-1992-100cc-43946

Έπεσε η τιμή τους!

GARAGE